Maszyna do zbioru "Agile"

NAJSZYBSZY I NAJZWINNIEJSZY WÓZEK WIDLOWY W BRANŻY

 

 

 

Agile jest solidnym i kompaktowym wózkiem widłowym, wprost stworzonym do sprawnego przemieszczania kontenerów i zaprojektowany do bezpiecznej obsługi ograniczając ewentualne uszkodzenia kontenerów i aut transportujących zwierzęta do ubojni.

 

SPRAWNOŚĆ

Agile jest kompaktowy i zwinny –idealny do pracy w niskich oraz wielopoziomowych kurnikach. Wysokość tylko 1,65m powoduje że Agile może wjechać tam gdzie inne ładowarki /wózki widłowe nie są w stanie się poruszać. Kąt skrętu wynoszący 3,3m, przyśpieszenie oraz prędkość do 27km/h gwarantuje szybkość reakcji w manewrowaniu oraz zapewnia dostęp do wąskich przestrzeni w kurniku.

 

KOMFORT PRACY

Został zaprojektowany żeby uzyskać najwyższy komfort w obsłudze. Optymalna pozycja w kabinie komfortowego fotela pozwala na widoczność 360o a  „joystick” sterujący umożliwiają precyzyjną pracę. Odseparowana kabina wywołuje mniejsze wibracje i mniejszy hałas.

 

STABILNOŚĆ

Nisko umieszczony środek ciężkości, napęd na cztery koła, centralnie umieszczony 64KM silnik powoduje że Agile jest bardzo stabilny.

 

KONSERWACJA / SERWIS

Agile jest w pełni hydrauliczny i sterowany układem elektrycznym. Dostęp do silnika i części wymiennych jest ułatwiony poprzez specjalny system otwierania obudowy. Zamiast centralnego systemu dyferencjału Agile posiada oddzielny dla każdego koła napęd hydrauliczny. Konstrukcja ułatwia mycie urządzenia z utrzymaniem zasad bio-bezpieczeństwa. 

 

PODSTWAWOWE DANE TECHNICZNE

  • Silnik Diesel 4 cyl. 3300 cm3
  • Moc 47KW/64KM
  • M. obr. 200Nm.
  • Max. ład. 2000kg.
  • Wys. podn.3,1 m
  • Możliwość podłączenia innych urządzeń..
 

Galeria

Pliki do pobrania: 
Wszystkie prawa zastrzeżone @ K3 AGROProjekt i wykonanie @ Creato