Maszyna do zbioru - ercolino

ERCOLINIO - WIELOZADANIOWY, SZYBKI,TERENOWY WÓZEK WIDŁOWY/ ŁADOWARKA

 

 

Ercolinio został zaprojektowany i zbudowany do rozwiązywania najtrudniejszych zadań na farmie. Szybkość, zwinność i siła to kombinacja jego możliwości gwarantujących optymalną funkcjonalność.
Ercolinio jest doskonały do czyszczenia kurników, transportu kontenerów, palet. Jest idealny do wąskich i ograniczonych dostępem przestrzeni. Zapewnia też doskonałą widoczność dzięki zamontowanemu z tyłu silnikowi oraz przedniemu wysięgnikowi który nie utrudnia widoczności.

Wyposażony w mocny silnik 3,300 cm3 i 64koni KM Ercolinio jest szybki i zwinny. Wytrzymały i mały wysięgnik widłowy oferuje większa funkcjonalność dzięki 3 opcjom napędu:
- napęd na wszystkie koła
- wszystkie koła zwrotne
- napęd na 2 koła
Opcje napędu zapewniają mobilność 360 st. Zapewniając nam dostęp gdzie zwykłe ładowarki nie są wstanie się poruszać.

Ercolinio może być użyty do przewozu każdego typu kontenerów drobiarskich. Po załadunku kontenerów może być też użyty do czyszczenia kurników za pomocą innego urządzenia firmy CMC jaką jest specjalna zamiatarka do kurników.

Kabina Ercolinio jest otwarta co zapewnia łatwy i szybko dostęp a centralna pozycja kierowcy i boczny pulpit sterujący zapewnia doskonałą widoczność i łatwość w sterowaniu.

Więcej parametrów technicznych w karcie katalogowej.

 

 

Galeria

Pliki do pobrania: 
Wszystkie prawa zastrzeżone @ K3 AGROProjekt i wykonanie @ Creato